Заслужений працівник культури України, генеральний директор, художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Крушельницької Тадей Едер, другий в списку від Партії регіонів, у своїй промові привітав присутню молодь з тим, що їм пощастило навчатися в одному з найкращих ВУЗів України. Зазначивши, що стіни «Львівської політехніки» виховують еліту України, а без еліти нема держави, є населення. Пан Едер впевнено відповідав на подекуди гострі запитання щодо політики Партії регіонів, яка висунула і його кандидатуру в списку кандидатів в депутати міської ради м. Львів. Зокрема, щодо відміни Конституційної реформи 2004 року Тадей Олександрович заявив: «Згадайте, що ми мали більше п’яти років, коли Україна була президентсько-парламентською республікою: один приймає рішення, другий його відміняє, в результаті, нічого в країні на краще не змінюється. І немає у цьому винних. Нема кому кричати - геть! В країні повинна бути людина, яка візьме на себе відповідальність за цю країну. І не матиме змоги шукати крайніх.»

Володимир Пасічник, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри «Інформаційні системи та мережі НУ «Львівська політехніка», п’ятий у списку кандидатів від Партії регіонів до місцевої ради на цій зустрічі вперше озвучив інформацію про інноваційний проект в галузі IT-технологій «Львів – електронне місто». Завдання проекту перевести роботу чиновників і адміністративно – розпорядчого апарату в електронний формат. Це дозволить суттєво скоротити кількість чиновників та зберегти час і спокій львів’ян при отриманні різноманітних довідок, дозволів, здійсненні електронних платежів тощо. Реалізацію проекту «Львів – електронне місто» професор бачить одним зі своїх основних завдань, як депутата міської ради.

Голова Львівської міської організації Партії регіонів, підприємець, генеральний директор ТОВ «Укрзахідавтоспецмаш» Ігор Гладиш, пожартувавши, в своїй промові назвав Партію регіонів «розстрільною» партією на Галичині. Але, не зважаючи на це, з задоволенням відповідав на «незручні» питання щодо державницької політики Партії регіонів. Студентів найбільше цікавило його ставлення до питання Чорноморського флоту, двомовності на Україні, позиціонування голодомору 32-33 років, як геноциду, та протиправних дій міністра освіти регіонала Табачника. Пан Гладиш переконав присутніх, що його позиція щодо цих питань така ж, як і у більшості галичан. Зокрема, відповідаючи на мовне питання в Україні сказав: «Я розмовляю українською мовою, бо на цій мові розмовляла моя мама. Але я розумію людей зі Сходу, які розмовляють російською, бо на цій мові розмовляли їх матері. Так склалося історично. Ми повинні їх зрозуміти, бо вони теж українці. Питання мови в нашій країні штучно нагнітається політиками. Я переконаний, що сучасні діти східних областей України люблять і знають українську мову, бо вони народилися в Українській державі. І для їхніх дітей питання мови не стоятиме. В Україні завжди буде одна державна мова – українська.»

Голова Львівської міської організації Партії регіонів запевнив, що його команда йде до місцевої ради не для того, щоб займатися політикою, а для того, щоб навести лад в господарці Львова та відстоювати права львів’ян.