«Фракція Партії регіонів залишила сьогодні засідання в першій половині дня з наступних причин: перше – голосування в сесійній залі з такого важливого закону, який ми сьогодні розглядаємо, коли це стосується кожної людини, на наше глибоке переконання, має відбуватися персонально», – сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на вечірньому засіданні Верховної Ради в четвер.

«Ми зафіксували голосування численне за інших клавішами. Ми, Олександр Валентинович (Турчинов – ред.), зараз передамо відповідний запис, який є. І ми хотіли б поставити, як це вимагає наш закон і регламент, на пере голосування», – додав Єфремов.

Водночас він закликав голову ВР припинити погрози і образи, які лунають в залі на адресу представників фракцій Партії регіонів і Комуністичної партії України.

Раніше Верховна Рада проголосувала за внесення до порядку денного законопроекту про внесення змін до держбюджету, а також про запобігання фінансової катастрофи та створенні передумов для економічного зростання в Україні.

Разом з тим депутати підтримали рішення не завершувати засідання в четвер до тих пір, поки не будуть прийняті всі необхідні закони.

Під час вечірнього засідання голова Верховної Ради Олександр Турчинов заявив, що Верховна Рада, крім двох законопроектів Кабінету міністрів, розгляне проекти закону, що стосуються змін до Податкового кодексу, законопроектів про скасування утилізаційного збору, відновлення довіри до судової системи, зміни до закону про доступ до публічної інформації, а також законопроект про гарантії для громадян на час мобілізації.

Джерело: Інтерфакс-Україна