Рейдери додумалися обілечувати незаконних вуличних торгівців. Та ще й видаючи чеки, на яких стоїть печатка громадської організації – Профспілкової організації Вільних профспілок.

Про це йдеться у сьогоднішньому номері газети «Ратуша» за 3 квітня.

Юристи називають таку «квитанцію» сміхотворною. «Це – абсурд, - обурюється юрист Станіслав Пелюк. – Профспілкова організація може збирати хіба профспілкові внески. Але аж ніяк не кошти за «послуги ринку». Тому що громадська організація – неприбуткова структура, і апріорі не може провадити підприємницької діяльності».

За словами юриста, проти рейдерів, які вже місяць як «отаборилися» в адміністрації «Привокзального», порушено п’ять кримінальних проваджень: ст.185 (крадіжка), ст.190 (шахрайство), ст.197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки), ст.206 (протидія законній господарській діяльності), 296 (хуліганство) КК України". За такі «подвиги» захопникам «світить» від 2 до 6 років за гратами.

У розслідуванні йдеться, що створена з ініціативи мера Андрія Садового робоча група із торговців ринку та міських посадовців досі жодного дієвого рішення не прийняла. Сам же Андрій Іванович, схоже, в цій ситуації «умив руки».

Нагадаємо, адміністрацію ринку «Привокзальний» 26 лютого захопили невідомі, представляючись «Автономним опором» та Асоціацією вільних профспілок Львівщини. Керує бунтівними підприємцями одіозна активістка Оксана Козлова та її колега із міста Сєвєродонецьк Лариса Брильова. Їх, разом із «Автономним опором» пов’язують із головою Всеукраїнської профспілкової організації "Захист праці" - Олегом Верником. Який, своєю чергою, має стосунок до найбільш проросійського політика в Україні - Віктора Медведчука.