Про це «Вголосу» розповів один із підприємців ринку, який попросив не називати його імені та не показувати обличчя, адже від самопроголошеної адміністрації на адресу «неугодних» приходять SMS із погрозами.

Він заявив, що кілька днів тому до нього прийшли з вимогою заплатити 5 тисяч гривень. На запитання: «За що?» – відповіді не було.

За словами підприємця, платити хабарі примушують усіх, причому – астрономічні, нічим не підтверджені, суми. Хто не погоджується – залякують, погрожують.

«Спочатку казали, що 5 000 гривень – це оренда за березень. Потім, – каже торговець, – аферисти передумали – сказали, що то за кілька місяців».

У людей, які торгують на ринку, вже склалося враження, що рейдери «нагрібають» побільше грошей, бо збираються тікати. За їх словами, такі випадки вже були.

«Кажуть, що вони із зібраними коштами просто тікали», – зізнався підприємець.

Нагадаємо, рейдерами на «Привокзальному» керує активістка Оксана Козлова, яка не гребує заявляти, що бореться за справедливість «в ім’я Небесної Сотні», адже «троє її близьких друзів – в числі тих, хто загинув на Майдані».