Так прокоментував мітинг окремих працівників «Привокзального» ринку юрист Станіслав Пелюк. 

Учасники пікету висловили намір перекрити вулицю, щоб схилити прокуратуру до прийняття незаконних рішень, нібито відстоюючи трударів.    

«Буде піша хода, двома тротурами біля прокуратури. Наш протест стосується працівників міліції Личаківського райвідділу і прокуратури, також Миколаєва і Городка. Накопичилося достатньо багато справ. Ми подаємо заяви громадян, які місяць ніхто не розглядає, а потім нам просто відповідають відписками. У мене п’ять таких заяв», – розповіла Оксана Козлова, член львівської профспілки.      

Станіслав Пелюк пояснив, що, прикриваючись голосним словом «профспілка», яке авторитетно діє на громадськість, піектувальники на чолі з Оксаною Козловою намагаються проштовхнути власні інтереси.  

«Маніпулюючи думкою підприємців «Привокзального» ринку, Оксана Козлова вчиняє дії у вигляді масових акцій спрямованих на психологічний тиск та залякування органів місцевого самоврядування, міліції та прокуратури. Саме це пояснюється відсутністю правової позиції щодо рейдерів ринку, яких очолює Надія Сало і Оксана Козлова. Передбачаю такий тиск і на господарський суд Львівської області при розгляді справи за не обгрунтованим та юридично безпідставним позовом  профспілки», – прокоментував юрист Станіслав Пелюк.

Нагадуємо, що з 26 лютого 2014 року на території Ринку розпочалась протидія законній господарській діяльності ТОВ «Привокзальний» Ринок, організована Козловою О., Сало Н.

ТОВ «Привокзальний» Ринок, в межах правового поля, вживає повний комплекс заходів для припинення протиправних дій на Ринку й притягнення винних осіб до відповідальності. Правопорядок буде відновлено!