Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

За це політичне об’єднання у разі проведення виборів готові віддати свої голоси 39,6% опитаних, які хочуть взяти у них участь (таких по округу – 90%). За УДАР проголосувало би 27,8% респондентів, ВО Свобода – 16,9%. Рейтинг інших партій менше 1,5%. Не визначилися із вибором – 11,4% респондентів.

Рейтинг ВО Батьківщина за останні два місяці знизився на 5%. Найбільше падіння зафіксоване у Стрийському районі. У Стрию падіння склало близько 4%, в Жидачівському районі – в межах 2%.

Водночас майже на 10% зросла популярність партії УДАР. Найкраща динаміка цієї партії на Стрийщині (+10-12%). В Жидачівському районі зростання становило +6%.

Рейтинг ВО Свобода зріс майже на 4%. Ріст відбувся за рахунок відновлення позицій у Стрийському районі (+6%). У Стрию та Жидачівському районі приріст рейтингів цієї партії становив близько 3%.

Зміни у кількості тих, хто не визначився, у межах статистичної похибки.

Наймолодший електорат в УДАРу – третина молоді до 30 років. В середовищі симпатиків об’єднаної опозиції – третина пенсіонери.

Чоловіки переважають в електораті ВО Свобода та УДАРу, жінки – в Батьківщини.
Серед прихильників УДАРу та ВО Свобода кількість працюючих та непрацюючих майже однакова, серед симпатиків ВО Батьківщина переважають ті, хто не має роботи.

В електораті ВО Батьківщина майже 2/3 – сільські жителі.

Лідером електоральних симпатій по мажоритарному округу є Олег Канівець, за якого у разі проведення виборів найближчим часом готові проголосувати 40,5% опитаних. А.Кота мають намір підтримати 29,8% опитаних, І.Осташа – 7,8%, І.Тенюха – 3,9%. Рейтинги інших кандидатів – менше 2%. Тих, хто до цього часу не визначився з симпатіями до кандидатів-мажоритарників, – майже 15%.

О.Канівця підтримують 2/3 прихильників Батьківщини та майже половина ВО Свободи, і лише 12% ударівців.

Натомість за А.Кота мають намір проголосувати майже 3/4 симпатиків УДАРу і лише 17% прихильників ВО Свобода та 10% ВО Батьківщини.

Зростання рейтингу О.Канівця по округу, незважаючи на падіння рейтингу ВО Батьківщина, склало +7%. Найкраща динаміка росту по районах.

Опитування проводилось 5 – 15 жовтня серед мешканців Стрия, Моршина та Стрийського і Жидачівського районів. Було опитано 1500 респондентів.

Помилка репрезентативності дослідження (для округу загалом): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,5%, для значень близьких до 30% - не більше 2,2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,5%