За «Свободою» зі значним відривом йдуть: Батьківщина (10,4%), Самопоміч (10,1), Фронт Змін (8,4%) , Сильна Україна (7,8%) та Партія Регіонів (7,3%). Суттєво втратила у популярності Наша Україна. ЇЇ рейтинг- 4,8%.

Інші партії не проходять 3% бар’єр: Удар (2,4%), Громадська позиція (2%) ,також УНП, КПУ, Пора.

Кожен шостий мешканець міста не визначився із своїм вибором.

Керівник Центру політичних досліджень Анатолій Романюк пояснив низькі рейтинги зазвичай популярних у Львові партій: «Коли ми говоримо про картку політичні преференції щодо партій, то ми можемо побачити, що традиційні політичні партії, які представлені були у Львові, і які визначали напрямок розвитку Львова (зокрема це стосується Нашої України, Батьківщини), вони провалилися, вони знаходяться внизу, натомість цілком адекватним є , коли ми не сприймаємо традиційні політичні партії, починається процес радикалізації. Тому частина населення підтримує радикальний напрямок, яким є ВО Свобода, частина населення через розчарування в старих політиках переходить до підтрики інших політичних сил. У такий спосіб ми можемо говорити про рівень підтримки Фронту змін, Сильної України, Партії регіонів».

Соціологічне дослідження проводилось з 9 по 20 червня за підтримки Українського центру вивчення громадської думки «СОЦІОІНФОРМ». Було опитано 800 респондентів.