Опубліковано список найкращих і найгірших аеропортів світу, де пасажири можуть подрімати в очікуванні затримується рейсу. Рейтинг та антирейтинг були складені спеціалізованим порталом The Guide to Sleeping in Airports  на основі звітів про перебування в тій чи іншій точці відправлення та прийому повітряного транспорту, пише lenta.ru.

Згідно з нинішнім позитивного топ-листу, кращим аеропортом для сну і проведення часу в очікуванні польоту є "Чангі" в Сінгапурі, якому присуджено "Золоту подушку". Як відзначають фахівці, крім, безкоштовного підключення до Мережі через Wi-Fi, молитовних кімнат або інтернет-кафе, котрі вже стало звичним явищем, в "Чанги" є басейн, спа-центр, ігрові приміщення, кінотеатр, сади, і не тільки.

На другому місці списку кращих аеропортів розмістився міжнародний аеропорт Гонконгу з його кімнатами для дітей, садами, виставковим залом, 4D-кінотеатром і полем для гольфу.

Третя позиція рейтингу дісталася південнокорейському аеропорту "Інчхон", де є зручні місця для відпочинку пасажирів, які подорожують транзитом, сауна спа-центр та інше.

Десятка кращих аеропортів за версією The Guide to Sleeping in Airports виглядає наступним чином:
1. "Чангі" (Сінгапур)
2. Міжнародний аеропорт Гонконгу
3. "Інчхон" (Сеул)
4. Міжнародний аеропорт Куала-Лумпур
5. "Схіпхол" (Амстердам)
6. Мюнхенський міжнародний аеропорт імені Франца-Йозефа Штрауса
7. Міжнародний аеропорт Ванкувера
8. "Клотен" (Цюріх)
9. Міжнародний аеропорт Франкфурта-на-Майні
10. "Пірсон" (Торонто)

Антирейтинг аеропортів, найгіршим чином обладнаних для відпочинку пасажирів, відкриває перший термінал аеропорту Маніли, де спостерігаються великі черги, співробітники беруть хабарі, а також орудують кишенькові злодії. На другому місці опинився паризький "Бове", головною негативною особливістю якого є те, що він не працює цілодобово. Третім у анти-рейтингу став ісландський "Кефлавік", де пасажирам, наступним ранковими рейсами, не дозволяється чекати свого літака вночі в будівлі транспортного вузла. Також в "Кефлавік" завжди холодно. Цікаво також, що до антирейтингу потрапив і київський "Бориспіль".

Десятка найгірших аеропортів для сну виглядає так:
1. Міжнародний аеропорт Маніли
2. "Бове"
3. "Кефлавік"
4. "Карваджіо" (Бергамо)
5. "Бориспіль" (Київ)
6. "Франкфурт-Хан" (Кірхберг)
7. "Лутон" (Лутон)
8. "Галілео Галілей" (Піза)
9. "Руассі-Шарль-де-Голль" (Париж)
10. Міжнародний аеропорт Лос-Анджелес