За останній тиждень рейтинг Віктора Януковича на Львівщині зріс на 2 % і зараз складає 10%, — повідомив сьогодні під час брифінгу керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Якуновича Олексій Радзієвський.
„Наша робота дає позитивні результати. За дослідженнями соціологів, рейтинг Віктора Федоровича у нашій області поступово зростає. По нашим дуже виваженим фактам, за останній тиждень він зріс на 2%”, — відзначив Олексій Радзієвський.
За словами Олексія Радзієвського, продовжується робота по збору підписів, зростає кількість агітаторів, які ведуть агітаційну роботу, розгорнули свою роботу громадські приймальні.
„На даний час вже зібрано близько 200 тис. підписів на підтримку Віктора Януковича. Збір підписів ведеться у відповідності з чинним законодавством. Збір підписів буде продовжуватись й надалі. Ми будемо мати ще більше підписів”, — сказав Олексій Радзієвський.
„Ми плануємо проведення своєї роботи на кожен тиждень. І кожен тиждень у області відбувається декілька сотень заходів під нашою егідою. Зараз ведеться активна підготовка до святкування Дня незалежності. Ми також не будемо стояти осторонь підготовки до Свята знань”, — відзначив Олексій Радзієвський.