Рейтинг Віктора Ющенка зріс завдяки Віктору Януковича, турам по Україні і активній роботі преси, ― заявив сьогодні на прес-конференції керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенко, народний депутат України Петро Олійник
„Основне, що фракція „Наша Україна” і коаліція „Сила народу” займають дуже чітку і послідовну позицію ― демократичності, прозорості і послідовності і ефективності політики. Була проведена акція „Так ― добробуту! Ні ― диктатурі!” ― і уряд виніс 8 млрд.грн. зі своєї кишені. Практично уряд мав би на другий день подати у відставку”, ― вважає Петро Олійник.
Він також уточнив, що рейтинги Віктора Ющенка зростають завдяки Віктору Януковичу через його „цинізм, нищення свободи преси, безпардонне використання адмінресурсу і безпардонне переслідування”.
„Януковича оголосив сьогодні речі, які вже давно визначені конституцією України ― і по мовах, і по подвійному громадянству. Люди просто зрозуміли, що іде саранча з візантійською політикою, яка просто всіх з’їсть незалежно від політичних уподобань”, ― наголосив Петро Олійник.