Мер Києва Віталій Кличко збільшив вартість робіт до 1 мільярда гривень для реконструкції Шулявського мосту.

Про це повідомляють "Наші гроші", посилаючись на відповідні документи.

Зазначається, що проект повторно затверджено з урахуванням оцінки експертів щодо розгляду проектної документації від 19 червня 2018 року та експертного звіту від 14 серпня 2019 року щодо кошторисної частини.

Станом на 13 серпня 2019 року затверджено вартість реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана (коригування) у цінах.

Відтак, загальний кошторис становить 1 050 млн гривень, з яких 716 млн призначено на будівельні роботи, а решту - на устаткування та інші витрати.

Станом на 1 серпня вже було виконано роботи по реконструкції на 60 млн грн.

Нагадаємо, ТОВ «Пiвнічно-український будiвельний альянс» з групи Максима Микитася 16 вересня отримало черговий транш 25 млн грн на реконструкцію Шулявського мосту. Після цього представник будівельного холдингу заявив, що Микитась взагалі вийшов з будівельного бізнесу. А за свідченнями у соціальних мережах – будівельні роботи на мосту фактично зупинились.

Також Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо кримінальних правопорушень під час будівництва Шулявського шляхопроводу у Києві.