Компанія «Спецтехноекспорт», що входить в держконцерн Укроборонпром та відповідає за експорт озброєння, за сім місяців 2019 року уклала нові контракти на суму $337 млн. Варто зазначити, що минулорічна сума контрактів за 12 місяців була значно меншою ніж цьогорічна лише за сім.

Про це повідомляє «Корреспондент.net».

«Що стосується підписання нових контрактів, то ми вже перевищили минулорічні показники. Станом на сьогодні ми вже підписали нових контрактів загальною вартістю $337 млн. Це новий рекордний показник компанії за останні 10 років. Тепер головне, щоб всередині країни менше палиці в колеса встромляли в процесі їхньої реалізації», – сказав директор компанії Владислав Бельбас.

За 2018 рік компанією було укладено нових контрактів на суму $282,5 млн.

Останніми роками, загальний обсяг експорту озброєнь України оцінюється в $600-700 млн. А у довоєнний період Україна в середньому щорічно заробляла $1 млрд на продажі озброєнь.

Також Бельбас розповів про основні країни партнери «Спецтехноекспорту». За обсягами співробітництва він назвав Індію, де компанія одночасно відпрацьовує понад 90 оборонних проектів, і Туреччину, де йде робота в тому числі зі створення спільних зразків озброєнь.

Як писав «Вголос», колишній нардеп Мустафа Найєм може отримати посаду заступника глави Укроборонпрому.