Ректор Львівської державної музичної академії ім. М. Лисенка Ігор Пилатюк вважає "замовною" заяву Альянсу громадянських активістів "Майдан" і громадського руху "Спротив" з вимогою його відставки.
Про це Ігор Пилатюк заявив в присутності свого адвоката Авраама Чліянс на зустрічі з представниками музичного середовища Львова сьогодні.
Ігор Пилатюк додав, що він відмовляється коментувати журналістам "замовну" публікацію, яку розкидали по сайтам і газетам.
"Ця публікація псує моє ім'я як музиканта, ректора і просто батька," - зауважив він. За його словами, автор публікації "не має совісті," ― сказав він.
На зібрані були присутні члени громадської організації "Пора", які підключилися до обговорення цього питання.
У свою чергу адвокат Ігоря Пилатюка зауважив, що "Пора" не має ніякого відношення до ситуації, яка склалася. "Таким, як ви можна надавати лише безкоштовні консультації", - зазначив Авраам Чліянс.
Як повідомляло агентство, 3 травня альянс громадянських активістів "Майдан" і громадський рух "Спротив" розповсюдили заяву, у якій вимагали звільнення ректора Львівської державної музичної академії ім. М. Лисенка Ігоря Пилатюка.
Вони пояснили це тим, що Ігор Пилатюк мав відношення до виборчого штабу Віктора Януковича.
Саме це, на їх думку, допомогло здобути наукові звання та регалії і стати ректором.