Невирішеним залишається питання членства в партії “Народний Союз “Наша Україна” ректора Національного університету “Острозька академія”, депутата обласної ради Ігоря Пасічника, - повідомив голова Рівненської міської організації НСНУ Віктор Матчук.

Рада РОО НСНУ не прийняла рішення щодо виключення з партії Ігоря Пасічника, хоча він особисто просив про це у своїй заяві. Ігор Пасічник вирішив відкликати свою заяву щодо вступу до НСНУ, яку він подав ще під час установчого з’їзду партії у Києві, у зв’язку з тим, що в окремих ЗМІ проти нього розгорнули цілу кампанію, яка могла б зашкодити обласній організації НСНУ.

Керівництво НСНУ в Рівненській області опинилося у складній ситуації, адже з одного боку під час президентської виборчої кампанії 2004 року Ігор Пасічник офіційно був довіреною особою Віктора Януковича, з іншого – він з перших днів підтримав студентські акції протесту під час помаранчевої революції, зазначив Віктор Матчук. Як повідомив голова виконкому РОО НСНУ Анатолій Жуковський, керівництво обласної організації НСНУ зустрічалося з членом ради партії, президентом Національного університету “Києво-Могилянська академія” В’ячеславом Брюховецьким, який попросив не виключати Ігоря Пасічника з партії, адже він має цілковиту підтримку студентів. Таку позицію підтримав народний депутат України Микола Жулинський. Анатолій Жуковський висловив думку про те, що під час президентської виборчої кампанії Ігор Пасічник міг бути поставлений у такі умови, що не міг відмовитися бути довіреною особою провладного кандидата, адже він очолює великий навчальний заклад, який фінансується з державного та обласного бюджетів. Можливість призупинення фінансування могла бути досить дієвим фактором впливу на ректора НУОА, - зазначив Анатолій Жуковський.

У заяві ректора Острозької Академії про вихід із НСНУ йдеться: “Роблю цей крок винятково лише заради успішної розбудови партії НСНУ в Рівненській області, глибоко усвідомлюючи той факт, що ні перед Україною, ні перед В.Ющенком, ні перед студентами, ні перед своєю совістю не маю жодної провини, яка б не дозволяла мені бути членом НСНУ”. Ігор Пасічник у своїй заяві наголосив, що повністю підтримує концептуальні засади політики Президента України Віктора Ющенка і залишається членом фракції НСНУ в обласній раді.