Рада ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р. а. Львівщини пропонує скерувати фінанси, що заплановані на відбудову Високого Замку, на ремонт Львівського національного академічного драматичного театру ім. М. Заньковецької. Про це "Прес-Тайм" повідомила секретар ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р. а. Львівщини Леся Бартіш.

Таке рішення було прийнято радою ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р. а. Львівщини на засіданні, де розглядалось звернення Благодійного фонду "Збереження історико-архітектурної спадщини м. Львова" щодо доцільності реконструкції та відновлення ландшафтно-архітектурного комплексу "Високий Замок", яким передбачається відбудова середньовічного замку.

"Рада ректорів вважає, що відбудова археологічних та архітектурних об'єктів, у тому числі комплексу "Високий Замок", вимагає високої відповідальності перед історією нашого народу та майбутніми поколіннями, всестороннього обговорення фахівцями та громадою міста і не можлива без проведення фундаментальних археологічних досліджень", - йдеться у заяві ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р. а. Львівщини.