Про це повідомив відділ корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго».

Внаслідок цього було знеструмлено частину споживачів у мікрорайоні Рясне-2. Працівники ПАТ “Львівобленерго” відновили електропостачання споживачам через резервне живлення.

Сьогодні, 22 квітня 2011 року, вийшло з ладу обладнання трансформаторної підстанції №1527, яке було пошкоджено внаслідок вищезгаданого пориву кабельної лінії 6кВ 21 квітня 2011 року під час ремонту дороги. У зв’язку з цим знеструмлено частину споживачів у мікрорайоні Рясне-2.

Працівники ПАТ “Львівобленерго” оперативно здійснюють необхідні заходи для відновлення електропостачання споживачам за нормальною схемою.

Компанія нагадує, що „Правила охорони електричних мереж” зобов’язують організації, які проводять земляні роботи в охоронній зоні електричних кабелів, подавати у ПАТ „Львівобленерго” заявку на проведення вищевказаних робіт. Зі своєї сторони ПАТ „Львівобленерго” надає допуск до шурфування (копання вручну) електричних кабелів, яким погоджується зона виконання робіт, заборона на виконання робіт механізмами, що можуть пошкодити кабель. Цей документ повинен бути підписаний обома сторонами.