Завдяки угоді з Департаментом будівництва та шляхового господарства Харківської міськради було виділено 15 мільйонів гривень на ремонт внутрішньо квартальних доріг. Саме у зв'язку з цим, поліція підозрює посадовців ТДВ "Спецбуд-3" у використанні замість щебеню невідомого матеріалу.

Існує підозра, що замість належного матеріалу, фірма використовувала будівельне сміття. Як відомо, будівельна компанія належить депутату Геннадію Кернесу.

Інформацію про це розмістив "Харківський антикорупційний центр" з посиланням на ухвалу Московського районного суду Харкова.

В ухвалі вказано, що впродовж 2019 року Департамент мерії уклав з ТДВ "Спецбуд-3" угоду на ремонт внутрішньоквартальних доріг та тротуарів м. Харкова на загальну суму близько 15 млн. грн. Мова йде про ремонти по вул. Фейєрбаха 1-А, вул. Гвардійців-Широнінців 37, вул. Гвардійців-Широнінців 41Б, вул. Спортивна 20, 22, вул. Машиністів 6, вул. Машиністів 6А В Харкові.

Cаме тому, поліція встановила, що фірма ТДВ "Спецбуд-3" замість щебеню, використовувала невідомий матеріал. Велика ймовірність, що це було будівельне сміття.

Нагадуємо, мер Харкова Геннадій Кернес тиждень провів у закордонній відпустці у північній частині Італії.