Ренді Калпеппер, захисник Ферро-ЗНТУ:

"Це була чудова гра. Ми вийшли налаштованими, розуміючи, що рахунок у серії 2:0, - хотілося зіграти сильно. Це вийшло. Мій особистий рекорд за кар'єру - 52 очки".

"Чи буду я святкувати день народження? Напевно, ні. У нас зранку тренування, ми будемо готуватися до четвертої гри.Я намагаюся працювати протягом усього сезону, особливо в плей-офф. Справа ж не в Політехніці - сьогодні так вийшло, що я забив багато очок".

"Ніколи в житті не бачив, щоб уболівальники суперника аплодували мені. Це було прекрасне почуття. Я хочу подякувати львівським уболівальникам за таку підтримку".

Кирило Большаков, головний тренер Ферро-ЗНТУ:

"Хороша гра. Звичайно, вона перетворилася на привітання Ренді з днем народження. Ще вона так склалася: десь партнери могли взяти на себе, але всі хотіли зробити подарунок і допомагали йому. Загалом, грала команда непогано".

"Ми граємо трохи швидше, ми швидше проводимо атаки. Збільшується кількість атак по відношенню до інших ігор, тому зростає рахунок на табло. Ну і граємо так, як працюємо. А працюємо над нападом багато, багато приділяємо уваги".

Джерело: Isport.ua