Директорку Національного інституту раку Олену Колесник відсторонили від виконання посадових обов’язків на час проведення комісійної перевірки Міністерства охорони здоров’я, яка відбуватиметься до грудня 2019 року.

Про це на засіданні Комітету з питань охорони здоров’я заявив заступник міністра охорони здоров’я Андрій Семиволос, передає LB.ua.

Він зачитав відповідний наказ на засіданні, де обговорювалася ситуація навколо Національного інституту раку.

“Колесник відсторонена від виконання обов’язків директора, її обов’язки на час проведення розслідування покладено на заступника з організаційно-методичної роботи (Лукашенко). Перевірка проводиться, в тому числі щоб виявити відповідність директора займаній посаді, згідно її контрактом. Ми рухаємося до реорганізації”, – заявив на засіданні Семиволос.

Нова комісійна перевірка розпочала роботу в рамках проведення реструктуризації інституту і надання йому автономізації. Колесник поставила свій підпис під відповідним документом, підтвердивши, що з наказом вона ознайомлена.

Нагадаємо, У Голосіївському суді Києва лікарю Національного інституту раку Олександру Шепелю та завідувачу поліклінічного відділення Аркадію Висоцькому обрали запобіжні заходи у вигляді перебування два місяці в СІЗО або застави у розмірі 160 560 гривень. Обидвох лікарів підозрюють у тому, що продавали пацієнтам безкоштовні ліки. https://vgolos.com.ua/news/zaviduvacha-poliklinichnogo-viddilennya-instytutu-raku-vzyaly-pid-vartu-detali_1070959.html