«Офіційного підтвердження, що він є в тій країні, стосовно якої в нас є оперативна інформація, немає. Він не в Ізраїлі, а в іншій країні. Може він і був спочатку в Ізраїлі, але зараз в нас інформація, що він знаходиться в іншій державі», - повідомив у коментарі Вголос начальник Львівського міського управління МВС у Львівській області Ігор Цікало.

За його словами, дані про те, що Олександр Решетніков перебуває в цій країні появилася через місяць-два після його зникнення. Назву держави він відмовився називати.

«Ми послали завдання по різних каналах і поки що чекаємо на допомогу іноземних правоохоронних органів», - додав Ігор Цікало.

Поки в міліції чекають на допомогу колег з-за кордону, КРУ зробило перевірку бухгалтерії компанії «Львіввікнопласт». Виявилося, що і віконна компанія має купу боргів (сума боргу відома, але її не називають), і багато інших фірм мають борги перед «Львіввікнопластом». Хто кому більше винен правоохоронці ще досліджуватимуть. Борги компанії Решетнікова, за словами головного міліціонера Львова, сягають мільйонів гривень.

«Багато, що вони винні. Там мільйони. Багато фірм, які винні їм. Хто більше винен я не знаю, але там потрібно в кожному окремому випадку розбиратися наскільки правомірно ці борги не погашені. Треба проводити окремо розслідування по цих фактах», поінформував Ігор Цікало.

«Є сума (боргу «Львіввікнопласту»), але я не хочу її оприлюднювати», - сказав він.

Версію про те, що пана Решетнікова викрали з метою викупу, правоохоронці вже давно відкинули, інакше, бажаючі отримати за нього гроші відразу дали б про себе чути і попросили викуп.

Своєю чергою, дружина Олександра Решетнікова Олеся Решетнікова повідомила нам, що інформація про те, що її чоловік  десь за кордоном лише слухи і нічого конкретного їй про це не відомо.

«Правоохоронні органи роблять все, що можуть. Я не знаю навіть приблизно де він є. Те, що він за кордоном, це все на рівні слухів», - відзначила Олеся Решетнікова.

За її словами, з того часу, як вона збирала прес-конференцію (це було в серпні 2009 року, відразу після зникнення чоловіка), досі нічого не змінилося.

Нагадаємо, що у львівських ЗМІ появлялась інформація про те, що Олександр Решетніков переховується в Ізраїлі. Цю версію також розглядали правоохоронні органи.

Президент компанії «Львіввікнопласт» Олександр Решетніков зник 11 серпня 2009 року після відвідин клінічної лікарні на вул. Дністровській (так звана Чорнобильська). Тоді правоохоронці розглядали три версії зникнення директора компанії - викрадення з метою викупу, проблеми з конкурентами та імітація викрадення.

13 серпня правоохоронці порушили кримінальну справу за фактом викрадення.

За даними Вголосу, Решетніков є сусідом екс-голови Львівського адміністративного апеляційного суду Ігоря Зварича по славнозвісному будинку на вул. Тарнавського, 74а.  В цьому ж будинку базувався офіс другої фірми Решетнікова «Європласт», яка, щоправда, нещодавно перестала вести діяльність.

Також відзначимо, що вперше прізвище Решетнікова з’явилось в пресі на початку 2008 року під час судової тяганини з його колишньою дружиною Світланою Саєвич. Власне Саєвич позивалась з колишнім чоловіком за майно підприємства «Галпідшипник», яке до одруження їй належало. Тоді Саєвич звинуватила колишнього чоловіка, що той, підробивши документи, привласнив підприємство.

Постраждав під час тієї історії і журналіст Ярослав Панчишин, якому після виходу сюжету про конфлікт між екс-подружжям Саєвич-Решетніков почали погрожувати фізичною розправою.