РПУ проти соціальних репресій: звільнення директорів шкіл чи керівників бюджетної сфери не мають нічого спільного з демократичними перетвореннями, - заявив лідер Республіканської партії Юрій Бойко під час «прямої лінії» в газеті «Комсомольская правда в Украине».

Відповідаючи на запитання про політичні репресії, Юрій Бойко підкреслив, що будь-яка сила, здобувши владу, має право формувати свою команду.
- Коли звільняли чиновників, керівників міністерств – це було зрозуміло й виправдано. Тому що це звичайний процес зміни команди. Але коли почали звільняти директорів шкіл чи керівників бюджетної сфери, то це вже нічого спільного з демократичними перетвореннями не має. Ми вважаємо, що люди, які є фахівцями, не повинні йти у відставку з приходом нової влади. Наша партія проти соціальних репресій, - заявив лідер РПУ.

На запитання, чи торкнулися репресії його, як колишнього главу НАК «Нафтогаз України», Юрій Бойко відповів: «Так, були перевірки «Нафтогазу». Одна завершилася – порушень немає. Зараз наступна прийшла. Тобто, певний тиск присутній, хоча я впевнений, що це тимчасове явище», зазначив лідер РПУ.