Це сталося в комуні Маріна ді Камерота (регіон Кампанія). У цій історії брали участь 50- річний власник ресторану Нікола Мастролонардо і його брат, а також група російських туристів , які прагнули отримати незабутні враження.

Варто відзначити, що Мастролонардо вже відомий поліції - кілька років тому на очах у здивованого поліцейського він на знак протесту з'їв штраф, виписаний йому за стоянку в забороненому місці.

Власник ресторану розповів, що за вечерею в його ресторані група з 20 російських туристів, які відпочивали в Маріна ді Камерота, поскаржилася на те, що в містечку зовсім немає нічних розваг.

«Тоді, - пояснює Мастролонардо, - я запитав їх, чи правда, що в Росії є звичай розбивати келих після закінчення вечері . Вони підтвердили, що такий звичай дійсно існує. Тоді я вирішив, що потрібно щось зробити, щоб цей вечір запам'ятався. Я взяв кувалду і попросив туристів розламати мою машину».

Вся компанія відразу ж перемістилася на вулицю і швидко розламала автомобіль Мастролонардо на шматки. Все це російські туристи робили на очах у жителів міста, що зібралися навколо машини і намагалися зрозуміти, що відбувається.

За словами власника ресторану, його Fiat Punto було 14 років, і все одно він збирався купувати нову машину. Після такої розваги росіяни сплатили рахунок і залишили щедрі чайові господареві за сюрприз після вечері, повідомляє Salerno Notizia.

«Йдеться про декілька сотень євро. Туристи явно залишилися задоволені і сказали, що приїдуть сюди ще раз наступного року», - резюмував Мастролонардо.

Джерело: Euromag