Період негативного впливу ретроградного Меркурія, якому приписують різні неприємності, проблеми і конфлікти, закінчився 10 березня.

І вже 11 березня 2020 року розпочався новий сприятливий період. Однак не все так просто, адже вплив ретроградного Меркурія все ще триває, пише "Оглядач".

Що таке ретроградний Меркурій

Ретроградний Меркурій – це період, коли людям з Землі здається, ніби планета рухається в зодіаку в зворотному напрямку. Насправді це всього-на-всього оптична ілюзія, і вчені не сприймають це явище серйозно.

Водночас астрологи переконані, що саме ретроградний Меркурій є причиною різних неприємностей, проблем, конфліктів і навіть глобальних катаклізмів.

Коли буде наступний ретроградний Меркурій

2020 року ретроградний Меркурій чекає на нас тричі: в періоди з 17 лютого по 10 березня, з 18 червня по 12 липня і з 14 жовтня по 3 листопада.

І хоча перший з них вже закінчився, астрологи вважають, що негативний вплив ретроградного Меркурія збережеться ще протягом двох тижнів, до кінця місяця.

Так, негативна енергія, яка впливає на комунікативну сферу і на сприйняття інформації, поступово зійде нанівець до 20-24 березня.

Ретроградний Меркурій закінчився: що зміниться з 11 березня

Новий, більш сприятливий період настане після молодика, коли Меркурій повернеться у свій баланс.

Тому до настання цього періоду, хоча б до 20 березня, краще відкласти всі великі покупки. Також потрібно бути готовим до можливих труднощів у спілкуванні, розбіжностей і нерозуміння на роботі.

Однак не варто відмовлятися від нових пропозицій: можна влаштовуватися на нову роботу, підписувати важливі документи або, наприклад, будувати нові стосунки.

Також бажано оновити програмне забезпечення, відремонтувати старі гаджети або придбати нові.