Журналісти припускають, що це є місцем поховання Віктора Януковича-молодшого, про смерть якого ходять чутки останніми днями, передає «ТСН».

Могила на Братському цвинтарі Севастополя є свіжою. Поховання оформлено багато. Однак на хресті немає таблички з прізвищем і роками життя померлої людини. Фотографія небіжчика також відсутня.

Ще більш дивним є те, що вінки на могилі також не містять жодної інформації. На стрічках, які вміщено поміж квітами, немає імен, лише дуже загальні визначення типу «від дружини».

На одній з фотографій зафіксовано похоронний кортеж. Він складається з чорних VIP-автомобілів Mercedes і Toyota – чотирьох позашляховиків і двох седанів. На дахах більшості машин вміщено сині та червоні виблискувачі. Один із автомобілів має українські номерні знаки, інші – російські з кодами регіонів Крим і Севастополь.

Нагадаємо, сьогодні Партія регіонів офіційно підтвердила загибель сина колишнього президента України Віктора Януковича. 

Вчора, 22 березня, з’явилися суперечливі повідомлення про загибель Януковича-молодшого на озері Байкал у Росії.

Сьогодні у Кремлі мовчали з приводу смерті Януковича-молодшого. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков не підтвердив, але й не спростував повідомлення про загибель.

Як писав «Вголос», тіло загиблого на Байкалі сина екс-президента України Віктора Януковича відправили чартерним рейсом до Криму.