Про це інформує прес-служба відомства. 

«Моя позиція – накопичувальний фонд має бути недержавним. Не потрібно на державу навішувати інвестиційні функції. Це повинна бути система недержавних фондів, а у людини має бути вибір. Безпеку цих фондів мають забезпечувати регулятори ринку: Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Нацбанк, можливо, має бути створений спеціальний регулятор. Але, в будь-якому випадку, контроль за цими фондами має бути жорстким – інакше система не спрацює», – підкреслив Рева.

Він наголосив на своїй підтримці введення накопичувального рівня пенсійного забезпечення та звернув увагу на важливість ґрунтовного прорахунку усіх можливих ризиків.

«По-перше, для збереження накопичень, інвестиційний дохід має перевищувати рівень інфляції. Якщо рівень інфляції за результатами минулого року становив 13,4%, то можете уявити, якою повинна бути дохідність цінних паперів, у які мають вкладатися пенсійні заощадження», – пояснив міністр.

Разом із тим, Рева зазначив, що отримати свої накопичення людина зможе лише через 20 років, тобто це жодним чином не вплине на рівень існуючого пенсійного забезпечення.

 

«Вголос»