Повторний матч «Левів» і «Донбасу-2» обіцяв подарувати усім шанувальникам найшвидшої у світі гри цікавий хокей, адже команда Владислава Єршова повинна була брати реванш за поразку у першому матчі.

Початок поєдинку розпочався з атак «Донбасу-2», «Леви» ж намагалися зіграти на контратаках. Вже перше вилучення у «Левів», ледь не коштувало їм пропущеної шайби.
Ланка Романа Благого зуміла закріпитись в зоні львів’ян, проте ні Благий , ні Анікєєв не реалізували свої моменти. Утім, Бабинець зумів таки відкрити рахунок. Ударна ланка донеччан класно розіграла шайбу, і Сергій вдало зіграв перед воротами Полукєєва.

Раділи гості недовго. Через дві хвилини у швидкій контратаці Єгор Посєвін зрівняв рахунок. Перший період матчу запам’ятався також бійкою Олексія Дєніскіна і Дмитра Тарасова. Відзначимо, що Олексій вийшов переможцем.

Другий період «Леви» розпочали у меншості, і як не дивно, зуміли закинули шайбу. Кіріченко використав помилку оборонців гостей і елегантно забив гол, вийшовши віч-на-віч з Балабаном. А ще через три хвилини Куликов подвоїв перевагу своєї команди. Асистентами Віталія стала перша ланка нападу «Левів», яка вдало вивела на кидок захисника львів’ян. Після третьої пропущеної шайби місце у воротах донецької команди зайняв Євген Напненко.

Попри це, «Леви» і надалі створювали небезпечні моменти біля воріт донецької команди. Після затяжної атаки гостей, Карлін вийшов найспритнішим на п’ятаку господарів і зумів таки переправити шайбу у ворота. Саме так глядачі на арені в Новояворівську побачили чергову закинуту шайбу.

Третій період теж подарував глядачам голи і небезпечні моменти. Спочатку Кіріченко з незручної руки красивим кидком оформив дубль, а через кілька секунд капітан «Левів» Дмитро Гнітько закинув уже свою восьму шайбу у сезоні.

Зважаючи на несприятливий для себе перебіг матчу донецька команда не збиралася здаватися на милість переможцю. Донеччани в кінці періоду затиснули господарів в їх зоні, і створювали небезпечні моменти біля воріт Полукєєва, а коли галичани грали в меншості, Дидикін красивим кидком від синьої лінії встановив остаточний рахунок в матчі - 5:3.

«Леви» здобули дуже важливі три очки, і тим самим не дали донеччанам відірватися у турнірній таблиці. Дмитро Гнітько набрав уже 22 очки за системою «гол+пас», і продовжує утримувати лідерство за цим показником. Тепер на команду Владислава Єршова чекає важкий виїзд до Харкова, де на львівську команду рішуче налаштовується харківське «Динамо», яке випереджає «Левів» на три очки.

«Леви» – «Донбас-2» 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

23 жовтня 2012 року, м. Новояворівськ, «Льодова Арена», 400 глядачів

Судді: А. Сєврук, О. Батезатов, В. Качан

Леви: Полукєєв. Денискін-Щербатюк, Поправка-Пономарьов-Гнитько. Купцов-Осіпов, Куликов-Плющев-Расторгуєв. Катрич-Шарапов, Кириченко-Шаманський-Федоров. Громов-Курський, Посєвін-Буточнов-Печура

Донбасс-2: Балабан. Овсянніков-Дидикін, Благой-Анікєєв-Німенко, Лемясев-Люткевич, Нікіфоров-Буценко-Бабинець, Алексюк-Єсіпов, Карлін-Тарасов-Доніка, Малиновський-Захаров-Морозов, Паутов

Голи: 0:1. Бабинець (Благий, Анікєєв, 6:40), 1:1. Посєвін (Расторгуєв, Буточнов, 8:50), 2:1. Кириченко (21:04), 3:1. Куликов (Пономарьов, 24:30), 3:2. Карлін (Люткевич, Доніка, 39:26), 4:2. Кириченко (Федоров, 46:13), 5:2. Гнитько (Пономарьов, 46:34), 5:3. Дидикін (Благий, Тарасов, 50:06)

Штраф: 16 – 8

Кидки: 13 (5+3+5) – 18 (16+1+1)