У Союзі європейських футбольних асоціацій планують розглянути можливість введення допустимої офсайдної похибки. Ці зміни хочуть випробувати на Євро-2020.

Про це повідомляє Mirror.

“Якщо у вас довгий ніс, в сьогоднішніх реаліях ви можете опинитися в офсайді. А лінії, за якими визначається правильність розташування гравця, проводять живі люди. Це чинить суб’єктивний вплив на об’єктивну реальність. Саме тому ми запропонуємо ввести допустиму офсайдну похибку в розмірі 10-20 сантиметрів”, – сказав президент УЄФА.

Також Александер Чеферін розповів, що два тижні тому він попросив найкращих тренерів світу розібрати один епізод гри рукою, щоб з’ясувати, чи однаково для усіх зрозумілі правила гри.

“Я зібрав Юргена Клоппа, Макса Алегрі, Пепа Гвардіолу, Карло Анчелотті, Зінедіна Зідана і запитав у них: “Це гра рукою чи ні?” Половина залу відповіла “так”, а інша половина – “ні”. Як ми можемо знати, яке рішення буде правильним, коли правила до кінця не зрозумілі?” – додав він.

Нагадаємо, що Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) розглядає можливість введення тимчасових замін гравців, у яких є підозра на струс мозку, до чемпіонату Європи 2020 року.