Українські інетрнет-видання розповсюдили інформацію про захоплення 17 червня реєстратора «Інтер-Cервіс-Реєстр», метою якого було отримання систем реєстрів ВАТ «Прикарпаттяобленерго», «Львівенерго», «Чернігівобленерго», «Полтаваобленерго».

18 червня від імені ТОВ “Об’єднаний фондовий реєстратор” (компанія, яка вела реєстр Прикарпаттяобленерго до 3 квітня 2003 року) було розіслано листи акціонерам ВАТ “Прикарпаттяобленерго” з проханням поновити відомості про себе в реєстрі акціонерів, оскільки реєстр втрачено.

Як повідомили в “Прикарпаттяобленерго”, реєстратором компанії і надалі залишається «Інтер-Cервіс-Реєстр» і реєстр компанії не втрачено.

Щодо факту захоплення, то «все почалося з того, — розказує директор «Інтер-Cервіс-реєстр» Поліна Зеркаль, — що в приміщення, де знаходиться офіс компанії, обманним шляхом пройшла група людей. Силовики придумали хитрий прийом — юриста компанії «Магістр і партнери», що представляє в Україні інтереси Григоришина, пана Тертичного вони представили як стажиста. До слова, цей же юрист є представником Григоришина на загальних зборах обленерго і представляє контрольовану олігархом компанію «Palladium Ltd». Правда, забезпечити Тертичного на час захоплення підтверджуючими документами у організаторів, очевидно, не вистачило часу. Але «стажист» виявився хлопцем кмітливим, і, разом з групою співробітників слідчого управління головного управління Міністерства внутрішніх справ України провів виїмку документів системи реєстрів власників названих вище обленерго. Правда, виїмкою дані дії назвати складно — непрохані гості в буквальному розумінні перетрушували всі у реєстратора документи. «Стажист», як більш досвідчений, час від часу керував процесом — очевидно, в цьому і полягало його завдання. Співробітники слідчого управління ГУ МВС Києва забезпечили доступ до конфіденційної інформації, тобто, до всіх документів систем реєстраторів обленерго. Похапцем, розказують очевидці, що «вилучають» тягнули з полиць папери, що не мають ніякого відношення до обленерго. Закінчивши свої справи, силовики навіть не потрудилися показати керівництву «Інтер-Cервіс-Реєстру», які саме документи були вилучені — вони просто продемонстрували забитий паперами пакет”.

ПІАР