За словами Лариси Середяк, реєстрація на пробне тестування з зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року триватиме з 10 листопада до 10 грудня 2010 року. Протягом місяця часу всі бажаючі матимуть можливість через сайт www.lvtest.org.ua зареєструватися на цьому пробному тестуванні. Пробне тестування проходитиме 2 суботи – 2 та 9 квітня 2011 року. Але, на відміну від минулого року, учасники цього тестування можуть вибирати 1 або 2 предмети, а не 3-4.

«Що таке пробне тестування? Це можливість попрацювати і побачити процедуру оцінювання, яка буде в червні 2011 року. Участь у пробному тестуванні дає можливість попрацювати із бланком відповідей. Це важливо, адже ми маємо факти анулювання у 2010 році понад тисячі робіт тільки через те, що учасник у бланку відповідей не поставив свій варіант», - розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Участь у пробному тестуванні є добровільна і платна. Цього року ціна за пробне тестування становить 84 гривні і це єдина ціна по всій Україні.

Як зазначила Лариса Середяк, пункти тестування для пробних іспитів будуть створені у всіх райцентрах, у всіх адміністративних одиницях Львівської області, крім міста Моршина, бо їхні абітурієнти поїдуть складати тести до Стрия.