Про це сьогодні, 22 жовтня, на прес-конференції розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Ми закликаємо абітурієнтів до проходження пробного ЗНО, бо таким чином діти ознайомлюються з процедурою проведення ЗНО, а також навчаються розприділяти час, який надається для виконання тестових завдань. Окрім того, абітурієнти матимуть змогу пройти і психологічну адаптацію до основної сесії ЗНО», – каже Середяк.

За її словами, пробне тестування відбуватиметься 21 березня з української мови та літератури, а 28 березня з інших предметів.

«Пробне тестування є платною послугою, вартість якої не змінилися у порівняні з минулим роком і становить 89 гривень», – зауважила Середяк.

Також вона наголосила, що реєстрація учасників здійснюватиметься на сайті Львівського регіонального Центру оцінювання якості освіти у рубриці «Пробне ЗНО 2015». Разом з тим, можна пройти і безкоштовне тренувальне онлайн тестування на цьому ж сайті.