Труну з тілом народного артиста України та народного артиста РФ, театрального режисера Романа Віктюка буде відправлено на батьківщину до Львова наступного дня після прощання в театрі, похований артист буде поруч із батьками.

Про це повідомили в театрі Віктюка, передає Інтерфакс.

"Труна з тілом Романа Григоровича вирушить до Львова 21 листопада. Він буде похований поруч зі своїми батьками", – розповіли в театрі.

Церемонія прощання з артистом відбудеться 20 листопада в його театрі з 11:00 до 15:00. Дата похорону ще не визначена.

Раніше племінниця Віктюка, театральна діячка Катерина Віктюк повідомила, що режисер буде похований у сімейному склепі на Личаківському кладовищі у Львові поруч із батьками.

Вона розповіла, що Віктюк заповідав, щоб його поховали поруч із батьками, тому сім'я виконає його заповіт.

Як відомо, Віктюк помер у Москві 17 листопада у 84-річному віці після того, як був госпіталізований для відновлення після перенесеного COVID-19.

Він народився у 1936 році у Львові, навчався в Державному інституті театрального мистецтва в Москві, після чого працював у Львові, Одесі, Києві, Вільнюсі (Литва), Талліні (Естонія), Ризі (Латвія), різних містах РФ. Із 1970-х років ставив спектаклі у різних театрах Москви, а у 1991 році відкрив там власний Театр Романа Віктюка, який через п’ять років отримав статус державного.