У новорічну ніч в місті Каховка, що на Херсонщині, вбили 26-річного хлопця, на місці подій також був присутній місцевий поліцейський. Слідство назвало офіційною версією умисне вбивство, проте встановлюється, скоєно воно було однією людиною або групою людей.

Про це повідомляє УНН.

"Офіційна версія поліції: що було скоєно умисне вбивство і зараз ми працюємо над тим, щоб отримати відповідь - це було навмисне вбивство вчинене однією особою або в ньому брали участь ще інші особи. Це основне", - заявив заступник начальника ГУ НП в Херсонській області, начальник слідчого управління полковник поліції Микола Вербицький.

Як зазначається, у новорічну ніч було розстріляно автомобіль 26-річного хлопця, внаслідок чого той помер у лікарні.

За словами Вербицького, на момент вбивства на місці подій перебувало 5 осіб і потерпілий, а після скоєння нападу, кримінальне провадження відкрили в той же день - 1 січня.

"Спочатку був замах на вбивство, оскільки потерпілий був живий, потім, коли він помер (3 січня - ред.) - в цей же день було перекваліфіковано ...", - розповів він.

За даними поліції, автомобіль потерпілого вилучили вже з СТО, також стало відомо і про зникнення відео з камер спостереження.

Через те, що в будинку свідків у момент вбивства перебував співробітник поліції, всі матеріали справи передали в обласне відділення поліції.

Самого поліцейського - Олександра Портного - жителі звинуватили у перешкоджанні слідству, а також повідомили, що місцева поліція намагалася знищити сліди крові.

На даний момент підозрюваний перебуває в слідчому ізоляторі міста Херсона, а поліцейський, який був присутній на місці злочину - відсторонений від виконання обов'язків.

Нагадаємо, під стінами поліції у Каховці палили шини та кидали піротехніку.