Правоохоронні органи Львівщини розслідують 12 кримінальних справ за фактами порушення виборчого законодавства під час президентських виборів. Про це йдеться у відповідях прокурора Львівської області Євгена Блажівського на запити народного депутата Петра Олійника, ― повідомляє інформаційний центр КНП Львівщини.
Прокуратура Шевченківського району Львова порушила кримінальну справу за фактом неправильного підрахунку голосів та внесення до протоколу виборчих комісій таких відомостей по територіальному виборчому окрузі № 120 у Львові.
Прокуратура Жовківського району порушила кримінальну справу за фактом викрадення офіційних документів у територіальному виборчому окрузі № 124.
Прокуратура Франківського району Львова порушила кримінальну справу за фактом викрадення офіційних документів у територіальному виборчому окрузі № 119.
Шевченківським РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області порушено кримінальну справу за фактом викрадення з приміщення ДВК №34 територіального виборчого округу № 120 офіційних документів - 45 відкріпних посвідчень.
Галицький РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області порушив кримінальну справу за фактом викрадення з приміщення ДВК №15 територіального виборчого округу № 117 офіційних документів - 37 відкріпних посвідчень.
Залізничний РВ ЛМУ УМВСУ у Львівській області порушив кримінальну справу за фактом підпалу скриньки з бюлетенями на виборчій дільниці №51 ТВО №117.
Галицький РВ ЛМУ УМВСУ у Львівській області порушив кримінальну справу за фактом підпалу скриньки з бюлетенями на виборчій дільниці №6 ТВО №117.
Дрогобицький МРВ УМВСУ у Львівській області порушив кримінальну справу за фактом підпалу скриньки з бюлетенями на виборчій дільниці №80 ТВО №123 в м. Дрогобичі.
Дрогобицький МРВ УМВСУ у Львівській області порушив кримінальну справу за фактом підпалу скриньки з бюлетенями на виборчій дільниці №95 ТВО №123 в М.Дрогобичі.
Трускавецький МВ УМВСУ у Львівській області порушив кримінальну справу за ч. І ст.259 КК України за фактом повідомлення про замінування виборчої дільниці № 147 ТВО №123.
Галицького РВ ЛМУ УМВСУ у Львівській області порушив кримінальну справу за фактом повідомлення про замінування виборчих дільниць №№ 16, 25 ТВК №117.
Шевченківським РВ ЛМУ УМВСУ у Львівській області порушено кримінальну справу за фактом повідомлення про замінування виборчих дільниць №№ 28, 29, ЗО ТВО №120.