За інформацією джерела, результати голосування були вказані із точністю до сотої частки відсотка в спеціальних додатках для IPhone і Android. Програми були розроблені компанією «Happy Baku». Також, джерело стверджує, що відношення до їх розробки також має ЦВК республіки.

Відповідно до інформації, активованої в додатках вчора, у виборах переміг чинний президент Азербайджану Ільмах Алієв із результатом 72,76% голосів. За кандидата від об'єднаної опозиції Джаміля Гасанли проголосувало 7,4% виборців. За словами журналіста, дані були опубліковані внаслідок «технічної помилки».

Цей додаток звернули увагу журналісти азербайджанського інтернет-ресурсу «Meydan TV». Вони зробили скріншоти і опублікували їх у Facebook.

Після публікації скріншотів, як повідомив Гаджиєв, виконавчий директор компанії «Happy Baku» Вусал Ісаєв зв'язався з менеджером «Meydan TV» та намагався домовитись про видалення скріншотів. Проте йому відмовили.

На президентських виборах Азербайджану, які відбуваються сьогодні, 9 жовтня, серед кандидатів є і чинний глава держави Ільхама Алієва, який двічі обирався на цю посаду. При цьому, ще один кандидат на посаду президента, Джаміль Гасанли від об’єднаної опозиції вже поскаржився на фальсифікації.

«На низці виборчих дільниць зафіксовано випадки масових вкидань бюлетенів. На жаль, багато представників влади беруть участь у фальсифікаціях», – заявив він.

Президентом Азербайджану Ільхам Алієв став у 2003 році. У 2008 році його переобрали на другий термін, набравши тоді 89% голосів.

Джерело: Лента