Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що вже в наступні роки кількість росіян у Криму може досягти 50 тисяч осіб.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Мілітаризація Криму досягла якоїсь межі, але вона буде відбуватися і надалі. Знаємо, що в наступні роки там буде майже 50 тисяч російського персоналу", — сказав очільник МЗС.

За його словами, Росія переселяє на територію Криму десятки тисяч своїх громадян, серед яких багато людей із кримінальним минулим.

"Переселяють десятки тисяч людей із Росії, причому досить різних за національною, релігійною ознакою. У нас є побоювання, що багато з них має ще і кримінальне минуле. Тобто спеціально переселяють людей, яких можна контролювати", — зазначив він.

Міністр також додав, що ФСБ щодня викликає кримців із метою залякати їх. А затримання архієпископа ПЦУ Климента, за його словами, було "взагалі за межами всіх червоних ліній".

"Росія не змогла перетворити окуповану територію на звичайну Росію. Це набагато гірша версія Росії, набагато гірша версія диктатури, де багато людей бояться просто виходити з дому", — наголосив Клімкін.

Крім цього, на території окупованого Криму підготовлена інфраструктура для ядерної зброї.

Нагадаємо, що за п’ять років окупації Криму, на півострів переселили близько півмільйона росіян.

Як писав "Вголос", росіяни стали ще більше не любити українців.