ГО “Рідне місто”  розцінює дії мера Андрія Садового з передачі кінотеатру ім.Миколайчука в оренду за 1 гривню на рік, як такі, що мають відверто злочинний характер і несуть великі збитки для львівської громади. Як громадська організація, яка стоїть на захисті прав львів'ян, вважаємо, що прямим обов'язком слідчих органів України є вчасно зупинити розкрадання комунального майна владою міста на чолі з А.Садовим і притягнути винного до кримінальної відповідальності.

Активісти ГО “Рідне місто” переконані, що А.Садовий зумисне не проводить аукціон щодо  передачі в оренду кінотеатру ім.Миколайчука, оскільки розуміє, що задумана ним корупційна схема набуде розголосу серед громадськості, адже у місті є тисячі львів'ян, які хотіли б отримати це приміщення в оренду скажімо за 2 гривні  чи декілька сотень тисяч гривень на рік. 
Нагадаємо, що А.Садовий вже вчетверте вносить на розгляд депутатів ЛМР питання про передачу в оренду кінотеатру імені Миколайчука за одну гривню на рік і вже навіть цим грубо порушує регламент міської ради. Адже згідно з регламеном ЛМР питання, яке двічі виносилось на розгляд депутатського корпусу і не заручилось потрібною кількістю голосів, - не може виноситись повторно протягом наступного півріччя.

Очевидно, що особисте зацікавлення А.Садового у вирішенні цього питання зумовлене приватними інтересами, а не інтересами львів'ян, які він зобов'язаний  представляти і реалізовувати згідно з обов'язками, покладеними на нього українським законодавством.

Офіційне звернення ГО “Рідне місто” направляє прокурору міста Львова адресним листом, а також розраховує на підтримку зі сторони місцевих і українських ЗМІ у висвітленні цього питання для того, щоб перешкодити А.Садовому здійснити ще одну аферу, яка позбавить місто великого комунального об'єкту.