Ексдепутати «Самопомочі» Тарас Кльофа та Олена Пасевич розповіли, чому покинули фракцію.

Про це вони зазначили у коментарі журналістці телеканалу НТА під час сесії Львівської міської ради 28 травня.

Тарас Кльофа каже: рішення не було ані спонтанним, ані випадковим, воно назріло доволі давно. При цьому переконує: це не політична акція, а вимушений крок задля того, аби у подальшому мати змогу справді працювати для громади міста.

Олена Пасевич натомість додає: «У багатьох питаннях «Самопоміч» не консолідована», уточнивши, що це засвідчили голосування обранців на сесіях ЛМР.

«Ми ухвалили таке рішення, адже дуже часто наша позиція була розбіжною із політичною позицією. А для нас на першому місці – інтереси львів’ян», - наголосила вона.

Також Пасевич розповіла: підтримує активно учасників АТО, разом зі своїми колегами є авторкою багатьох ухвал. І зізнається: «На жаль, дуже часто нам доводилось зустрічатись із значним опором, аби вони з’являлись».

Зі свого боку Кльофа також розповів, чи знали колеги про їхні наміри покинути фракцію. «Більшість здогадувалися. Але ми про це не говорили відверто з певних міркувань, зокрема питання безпеки», - зазначив він.

До слова, Олена Пасевич нагадала: вона та четверо її колег створили депутатську групу «Позафракційні» і їй довірили керівництво.

При цьому відверто зізналася: з 1 червня написала заяву на звільнення з посади радниці міського голови Львова, якою була.

Як писав «Вголос», Фракцію «Самопоміч» у Львівській міській раді покинули п‘ятеро депутатів: Олег Береза, Ольга Посипанко, Тарас Кльофа, Ігор Стояновський, Олена Пасевич.