Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, передає кореспондент «Вголосу».

«Як ми і прогнозували, статистика чотирьох днів показує, що динаміка із захворюваністю на ГРВІ у Львові позитивна й кількість захворілих поступово зменшується. Якщо в понеділок офіційно було зареєстровано 1934 звернення щодо хвороби, майже половина з яких – це діти, то станом на ранок п’ятниці, за результатами четверга (4 лютого), у місті зареєстровано 1577 випадків ГРВІ, 26% з яких – у дітей», – підкреслив Володимир Зуб.

Він також додав, що у стаціонарах міста, підпорядкованих Львівській міській раді, нині перебуває 153 людини з пневмоніями як вірусними, так і бактеріальними, серед яких 24 дитини.

«Важких пацієнтів серед дітей немає. Серед дорослих – семеро в реанімації, троє – на апараті штучної вентиляції легенів», – сказав начальник управління.

Окрім того, за його словами, зі стаціонарів уже виписано 205 пацієнтів, які лікувалися через пневмонію.

«Якщо минулого тижня кількість захворілих пацієнтів була більшою, ніж виписаних, то нині ситуація інша – кількість виписаних осіб більша і становить 205. Така статистика дає підстави говорити, що рівень захворюваності на ГРВІ на території Львова має тенденцію до зменшення», – підсумував Володимир Зуб.

Водночас він відзначив, що таку тенденцію спостерігають по всій Україні.

Нагадаємо, в понеділок, 8 лютого, у львівських школах відновлять навчання.