Список великих підприємств, приватизацію яких планує переглянути уряд, ще незатверджений. Так спростував інформацію про появу ВАТ “Рівнеазот” у вищезгаданому переліку, котрий оприлюднила російська газета "Коммерсанть", начальник регіонального відділення Фонду держмайна в Рівненській області Валерій Марчевський. А підігрів ситуацію довкола списку 17 травня перший віце-прем'єр Анатолій Кінах, який підтвердив наявність у ньому 29 підприємств, котрі вказало видання.

В Інтернеті поширюється інформація про список підприємств, які підлягають реприватизації, але офіційні джерела з оточення Президента повідомляють, що кінцевого варіанту ще немає. Та він з’явиться впродовж тижня-другого, – розповів пан Марчевський, – бо попередній перелік, який у січні подала Генпрокуратура, Віктор Ющенко відхилив через наявність великої кількості об’єктів, власники яких уже змінилися по кілька разів. Глава держави зажадав, щоб у списку значилося не більше чотирьох десятків великих промислових гігантів, умови приватизації котрих слід переглянути.

Коли уряд подасть Віктору Ющенку запропонований перелік для реприватизації, тоді власникам заводів і комбінатів, за словами Валерія Марчевського, запропонують доплатити за приватизацію, а у разі відмови, виставлять їх на конкурс.

Рівненська газета