ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго” увійшла до рейтингу кращих компаній України “ТОП-100”, опублікований у відомому діловому виданні “Інвестгазета” - повідомляє офіційний сайт AES в Україні.

У галузевому рейтингу, до якого увійшли 33 енергетичні компанії, “Ей-І-Ес Рівнеенерго” посіло 21 сходинку. “Рівнеенерго” посіло також 46 позицію серед 100 у рейтингу найкращих компаній за рівнем капіталізації.

Редакція відомого ділового видання “Інвестгазета” презентували дев’ятий випуск рейтингу найкращих вітчизняних компаній, які демонструють динамічний розвиток, позитивні фінансові результати та мають амбітні плани на майбутнє.

15 травня 2001 року компанія AES придбала пакет простих іменних акцій підприємства ВАТ “Рівнеобленерго”. ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго” — енергопостачальна компанія, що має ліцензії на здійснення передачі та постачання електричної енергії.

До складу “Рівнеенерго” нині входять 16 районних електричних мереж, які об’єднані за територіальним принципом у п’ять регіонів. Підприємство, охоплюючи своєю діяльністю територію понад 20 тисяч км², обслуговує понад 400 тисяч споживачів — юридичних осіб і населення. Чисельність персоналу компанії - близько 1500 чоловік.