Відкритий лист із заявою про вихід із лав партії Народний Союз “Наша Україна” підписали 10 учасників установчого з’їзду цієї партії з Рівненщини, її члени та кандидати в члени, - про це повідомив під час прес-конференції один із підписантів відкритого листа, голова Рівненської міської організації Всеукраїнського товариства політв’язнів та репресованих, в.о. голови обласного проводу ОУН Володимир Франчук.

Заяву найближчими днями направлять почесному голові НСНУ Президентові України Віктору Ющенку. Основною причиною виходу цих людей із пропрезидентської партії стала незгода з особами керівників НСНУ на Рівненщині та їхніми методами формування партії в області. Підписанти вважають, що в області партія формується “згори - до низу”.

“Цей принцип ніби мав захистити партійні ряди від випадкових людей та різного роду пристосуванців. В житті відбулося все з точністю до навпаки”, - йдеться у заяві. Такий підхід відвертає від партії Президента багатьох його прихильників, вважають члени партії, що підписалися під заявою.

“Ми виходимо з партії, котру творили власними руками, але яку в нас забрали антиукраїнські та антинародні “товсті гаманці”, - йдеться у відкритому листі

Сам Володимир Франчук напередодні отримав повідомлення від виконкому обласної організації НСНУ про призупинення його членства в партії, відповідно до Статуту, однак із невідомих йому причин. Спочатку він хотів оскаржувати його, але пізніше вирішив долучитися до підпис антів відкритого листа.

Крім того, підписанти звернення висловили обурення заявою першого з’їзду НСНУ з проханням про звільнення голови Рівненської ОДА Василя Червонія. На їхню думку, це відбувається тому, що його “бояться, бо він відкриває правдиву історію”.