З проханням заборонити торгувати на ринках Рівненщини у неділю під час апаратної наради до начальників управлінь облдержадміністрації звернувся член Рівненської Міжцерковної ради єпископ Української Реформованої церкви Філімон Семенюк.

На його думку, за нової влади неділю треба зробити вихідним днем, бо в Євангеліє написано, що Господь з’являвся до своїх учеників саме у цей день.

"Так було заведено до 1939 року, а коли прийшли більшовики, то почалися п’янки, ——а нині маємо можливість жити в нових умовах та вибирати владу!", - розповів пан Семенюк.

Промову найстарішого члена Міжцерковної ради перебив голова РОДА Василь Червоній, який запитав: "І яке ж прохання Міжцерковної ради?". Епископ Філімон Семенюк відповів, що вона бажає відмінити торгівлю у неділю та передав відповідні документи. При цьому він запросив всіх керівників управлінь та відомств взяти участь у "Ході в ім’я Ісуса", яка відбудеться 19 червня у Рівному.

Водночас, керівник Рівненщини Василь Червоній наголосив, що учасники хресного ходу зупинятимуться навпроти ринків та молитимуться, щоб Господь повернув їхнім керівникам розум, який забрала попередня атеїстична влада.

Рівненська газета