Рівненська обласна організація партії “Наша Україна” вважає неможливим входження до складу партії “Народний Союз “Наша Україна” в нинішніх умовах, - таке рішення прийнято на обласній партійній конференції.

На конференції було вирішено, що остаточне рішення з цього питання за ІХ з’їздом партії “Наша Україна” (голова Віктор Пинзеник), який відбудеться 9 липня 2005 року у м. Київ, - повідомляє “політична Україна”.

Крім того було прийнято звернення Рівненської міської організації партії “Наша Україна” до Президента України Віктора Ющенка.

У ньому зокрема йдеться, що партія “Наша Україна” протягом свого існування послідовно і наполегливо відстоювала ідею створення єдиної потужної партії демократичного спрямування. “Така партія вже створена, та Рівненська міська організація партії “Наша Україна” стурбована ситуацією, що склалась навколо партії “Народний Союз “Наша Україна” на Рівненщині. На наш погляд, склад новоствореної партії не відповідає тим політичним та ідеологічним засадам партійних структур, що підтримували Вас як лідера національно-демократичних сил на виборах Президента України 2004 року. До складу обласної організації партії “Народний Союз “Наша Україна” беззастережно приймаються люди, які під час минулих президентських виборів офіційно працювали у виборчих штабах кандидата на пост Президента України Віктора Януковича, чинили опір проведенню чесних виборів. Крім того, в партію активно приймаються окремі підприємці, чиновники, керівники підприємств, які до грудня 2004 року не підтримували національно-демократичні ідеї.

На жаль, такі факти, як наявність у складі обласної організації партії “Народний Союз “Наша Україна” осіб, які працювали на перемогу кандидата в Президенти України В.Януковича, є дуже вагомою причиною відмови Рівненської міської організації партії “Наша Україна” від входження до партії “Народний Союз “Наша Україна”.

Аналізуючи публікації у засобах масової інформації та ситуацію, яка склалася на Рівненщині, можна констатувати, що подібні негативні явища притаманні й іншим регіонам України. Просимо Вас звернути увагу на критерії кадрового підбору членів партії “Народний Союз “Наша Україна” і висловити свою думку щодо доцільності створення саме такої політичної структури”.

За дорученням Рівненської міської організації партії “Наша Україна” звернення підписав голова міської організації В.Рачинський.