Поки що обласна рада не робитиме ніяких офіційних заяв з приводу затримання правоохоронцями одного з її депутатів - Ярослава Маслія, - повідомив голова облради Роман Василишин.

Для цього необхідно бути краще ознайомленим із подробицями справи, мати відповідні документи, а нас лише поінформували про його затримання та про звинувачення, які йому висувають, - зазначив Роман Василишин. “Наскільки звинувачення відповідають дійсності я не знаю, хоча правоохоронці запевняють, що всі вони підтверджуються документально, - наголосив Роман Василишин, - Планую зустрітися з Ярославом Маслієм після звільнення з-під варти, як запевняють правоохоронці, це має статися невдовзі. Якщо ж ми дізнаємося, що права Ярослава Маслія як депутата облради в чомусь ущемлялися, то облрада звісно ж не залишиться осторонь”.

7 червня у ході досудового слідства у справі про зловживання під час закупівлі медичного обладнання для обласного онкологічного диспансеру правоохоронці затримали колишнього начальника управління охорони здоров’я ОДА Ярослава Маслія та головного лікаря Рівненського онкологічного диспансеру Григорія Максимяка.