25 рівненських журналістів взяли участь у сходженні на Говерлу з нагоди відзначення 15-ї річниці з дня підписання Декларації про Державний суверенітет України.

Як повідомили з РОО НСНУ, у сходженні також взяли участь 300 симпатиків та членів НСНУ з Рівненської області.

За даними РОО УНП, близько 30 членів цієї партії також брали участь у сходженні на найвищу гірську вершину України, що відбулося 16 липня.

Перед початком сходження на турбазі “Заросляк”, що знаходиться біля підніжжя відбулося віче, на якому виступив член Президії Ради НСНУ, перший заступник голови ДПА України Микола Катеринчук. На вершині Говерли було закладено капсулу з посланням учасників сьогоднішнього сходження до тих, хто підніметься на Говерлу у 2015 році на честь 25-ї річниці Декларації про суверенітет.

Усього в сходженні на Говерлу взяло участь 10 – 15 тисяч осіб. За даними МНС, за допомогою до підрозділів МНС звернулося 135 осіб, у тому числі 35 – з травмами різних ступенів важкості. Свідки події стверджують, що багато людей, які травмувалися під час спуску, не зверталися за допомогою до медиків чи рятувальників. За офіційними даними, під час акції загинуло 2 людей. За неофіційною інформацією – загинуло четверо осіб.