Тернопільський обласний апеляційний суд ухвалив рішення залишити колишнього голову Закарпатської обласної державної адміністрації Івана Різака під вартою, відхиливши прохання народних депутатів від СДПУ(о) відпустити його на поруки.
Як повідомив суддя апеляційного суду, який головував у колегії, Петро Декайло, під час судового засідання були заслухані Різак, його адвокат, прокурор слідчого відділу, який представляв обвинувачення та двоє народних депутатів з СДПУ(о) - Володимир Воюш та Михайло Добкін.
“Виходячи з того, що судом першої інстанції були враховані усі обставини, наведені сьогодні Різаком та його адвокатом, і що суд першої інстанції не допустив жодних процесуальних порушень, нами було прийнято рішення залишити без задоволення апеляцію адвоката на постанову Ужгородського міськрайонного суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою”, - повідомив Декайло.

Водночас Воюш вважає рішення суду упередженим, оскільки судді начебто не взяли до уваги стан здоров'я заарештованого. За його словами, “у Івана Різака зараз дуже високий тиск, у нього стенокардія, яка не дай Боже, може призвести до фатальних наслідків”.
У свою чергу Декайло стверджує, що у залі був лікар Різака і що під час засідання затриманий на стан здоров'я не скаржився. “Клопотання про те, що він не може давати пояснення через стан здоров'я Різак не подавав“, - запевнив суддя. За його словами, рішення Тернопільського обласного апеляційного суду є остаточним і не підлягає касаційному оскарженню. Після озвучення рішення суду Івана Різака відправили до СІЗО м.Ужгорода.

УНІАН