“Колишнього губернатора Закарпаття Івана Різака збираються "рвати" доти, доки він не підпише показання проти лідера СДПУ(О) Віктора МЕДВЕДЧУКА", - заявив журналістам народний депутат України Ігор Шурма в Ужгороді.

Він повідомив, що від 23 травня закарпатський УБОЗ почав "посилені пошуки" фірм, які працювали в 2003-2004 роках з фондом "Відродження" з метою "вибити" показання проти Різака. "Відразу після публічних вибачень міністра Луценка що робить йому честь, а також передачі потерпілому Нестору Шуфричу коробки "рошенківських" цукерок, очевидно, як компенсацію співробітники закарпатського УБОЗу отримали наказ: протягом двох днів знайти і заарештувати тих, хто робить або потенційно може зробити протидію розслідуванню "справи Різака", - сказав Ігор Шурма.

Він зазначив, що "ця інформація отримана конфіденційно від співробітників УБОЗу й з їхньої ініціативи, тих, хто у світлі останніх подій розуміє, що їм доводиться виконувати злочинні накази свого керівництва".

"Ми маємо відомості, що вже в цей четвер, тим же суддею Ужгородського міськрайонного суду М. Домницьким, який санкціонував затримку І. Різака, будуть масово підписані постанови про затримку багатьох людей, що „заважають" слідству. У списках фігурують сотні людей. Мета одна - залякати й "вибити" потрібні показання", - заявив І.ШУРМА.

“Також ми маємо інформацію, що події навколо лідера Закарпатських об'єднаних соціал-демократів зовсім не обмежуються особистим протистоянням нинішнього й колишнього губернаторів Закарпаття. Насправді Різака збираються, як нам сказали, "рвати" доти, доки він не підпише показання проти лідера СДПУ(О) Віктора Медведчука", - сказав народний депутат.

УНІАН