«Запах алкоголю та неадекватна поведінка видала візитерів, - розповідає Тарас Іваночко, головний інженер Львівського комунального підприємства «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг». Ми одразу зрозуміли, що це шахраї та повідомили керівництво вашого каналу».

Допоки хапуги чекали на гроші (їх буцімто мали невдовзі підвезти), журналісти програми «ПРАВОкація» та керівництво комунального підприємства їхали через усе місто, щоб затримати вимагачів. Однак, в останній момент зловмисників підвела витримка. Вони чимдуж кинулись до машини і вже за мить зникли у пітьмі масиву Рясне-1.

Нагадаємо, що це вже не перша спроба подібного шахрайства. Минулого місяця самозванці лякали зйомками начальника одного з львівських ЖЕКів, та погрожували начальнику Кам’янка-Бузької виконавчої служби.

Якщо у вас виникли сумніви у правдивості журналістів, які представляються від імені телеканалу "ZIK" - вимагайте пред’явлення службового посвідчення.

Телеканал “ZIK” з усією відповідальністю заявляє, що проводить об’єктивні професійні журналістські розслідування! При цьому діє максимально відкрито та прозоро!

Всіх, кого невідомі намагаються шантажувати від імені телеканалу “ZIK”, ми просимо зателефонувати до редакції (тел. 247-50-44, 247-50-46) і повідомити подробиці.