Про це сказав заступник секретаря РНБО Олександр Литвиненко журналістам після засідання у вівторок в Києві, передає «Інтерфакс-Україна». 

«Дано доручення розробити законодавчі акти, які б регулювали економічну і податкову діяльність на цих територіях», - повідомив він.

Окрім того, РНБО ухвалила рішення, яким рекомендує президенту України невідкладно внести в парламент законопроект про скасування особливого режиму самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.

За словами Литвиненка, ситуація у Донецькій та Луганській областях була одним з основних питань, які розглядалися на засіданні РНБО.
«Україна завжди підтримувала і підтримує мирне вирішення цього питання. Водночас забезпечити мирний розвиток подій можна лише шляхом розвитку наших оборонних можливостей і можливостей у сфері безпеки», - сказав він.

Також він наголосив, що на засіданні обговорювався розвиток оборонних потенціалів, зокрема завантажених сил Нацгвардії, СБУ та інших органів сектору безпеки.

Крім того, Литвиненко зазначив, що йшлося про будівництво фортифікаційних споруд лінії оборони на сході країни і чітке визначення режиму на лінії зіткнення.

Як повідомляв «Вголос», також сьогодні РНБО вирішила внести закон про скасування особливого статусу Донбасу

Відзначимо, що відповідний законпроект вже зареєстровано у Верховній Раді.

Спікер ВРУ Олександр Турчинов вніс два законопроекти: про скасування амністії для осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей та про особливий статус окремих районів Донбасу.