«Сьогодні вночі продовжилися провокації окупаційних військ Росії в Криму проти української армії ... Було атаковано підрозділ української морської піхоти, який знаходиться біля Феодосії ... Є реальна загроза життю і здоров'ю наших військових. Відбуваються знущання над сім'ями військовослужбовців, які проходять службу в Криму ... РНБО дала доручення провести передислокацію наших військових, які перебувають у Криму. РНБО доручила провести евакуацію наших військових, яким є загроза життю і здоров'ю», – заявив голова Верховної Ради України Олександр Турчинов сьогодні під час погоджувальної ради депутатських груп і фракцій у ВР.

Турчинов повідомив, що РНБО також доручила Кабміну забезпечити евакуацію сімей військовослужбовців і забезпечити їх житлом.
Він зазначив, що, попри величезні втрати, українські війська в Криму виконали свій обов'язок: «Вони дали час і можливість забезпечити збройні сили до оборони, привести їх у повну бойову готовність ... Сьогодні українська армія готова професійно і гідно захищати наші кордони».

Як повідомлялось раніше, під час штурму 1-го окремого Феодосійського батальйону морської піхоти (в / ч А2272) Військово-морських сил України 24 березня травмовані кілька українських військовослужбовців.

Нагадаємо, вчора Міноборони України підтвердило факти затримання трьох українських командирів в Криму.

Також, за неофіційною інформацією, війська РФ отримали команду до 25 березня очистити Крим від української армії.

Джерело: РБК-Україна